Typowa glazura cieszyła się powodzeniem do chwili, kiedy pojawiły się nowatorskie rozwiązania. Jeśli chcesz uzyskać oryginalny wygląd kuchni, warto rozważyć decyzję o zastosowaniu szkła. Na powierzchniach narażonych na zabrudzenia zdecydowanie lepiej sprawdzi się tafla szklana.

 

  Ochrona i dekoracja

  Szklany ekran jednocześnie pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Szkło jest praktyczniejsze od tradycyjnych kafelków i pozwala skuteczniej zachować czystość. Dotychczas pielęgnacja kafelków łączyła się z czasochłonnym usuwaniem tłuszczu z fug lub ich całkowitą wymianą.

  Jednolita tafla szkła umożliwia szybkie przetarcie całej powierzchni. Jest odporna na wodę i zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem podczas przygotowywania posiłków. Pielęgnacja ekranu Lacobel polega jedynie na użyciu środka do czyszczenia szyb i wytarciu tafli do sucha. Nawet odrobina płynu do mycia naczyń w połączeniu z wodą wystarczą, aby usunąć codzienne zanieczyszczenia.

  Obszerna paleta barw Lacobelu pozwala wybrać odcień odpowiadający upodobaniom gospodarzy. Piękny połysk szkła lakierowanego rozprasza światło oraz sprawia, że szkło nadaje się idealnie do interesującego wykończenia wnętrza kuchni. Kolor tafli można z powodzeniem dopasować do mebli lub innych dodatków kuchennych, dzięki czemu Lacobel został doceniony przez architektów i projektantów wnętrz.

 

  Panele szklane

  Panele szklane są produkowane przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii wielowarstwowego laminowania szkła, polegającej na połączeniu kilku warstw – szyby hartowanej, warstwy dekoracyjnej, folii aluminiowej oraz spodniej warstwy zabezpieczającej PCV -w procesie próżniowej obróbki termicznej. Dzięki tej technologii uzyskujemy na stałe przytwierdzoną grafikę do szyby hartowanej. Tak wyprodukowany panel szklany zyskuje wysoką odporność, nie tylko na skoki temperatury, ale również na zagrożenia niesione codziennym użytkowaniem.

  Aby uatrakcyjnić wygląd paneli mogą Państwo wybrać dowolną grafikę z banku zdjęć, który znajduje się TUTAJ. 

   

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, dokonać indywidualnej wyceny lub zadać inne pytanie skontaktuj się z nami, poprzez naciśnięcie przycisku obok.