Bardzo dobra współpraca od momentu złożenia zamówienia poprzez opracowanie projektu z szerokim uwzględnieniem wszelkich propozycji ze strony przyszłej gospodyni. Wysoki profesjonalizm w opracowaniu projektu, jak i potem w montażu zamówionych mebli i dostarczonych urządzeń kuchennych do zabudowy. Kuchnia elegancka z wyglądu i mam nadzieję, że będzie funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.Będzie miłym azylem gospodyni w domu.

Andrzej K.

 
 

 Szczerze POLECAM !!! Wysoka jakość wykonanej usługi...Meble najwyższej jakości..Widać dbałość o każdy element...Całość prezentuje sie REWELACYJNIE !!!..Dziękuje za piękną kuchnie .

Iwona Piątek

 
 

 Serdecznie polecam. Fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Duży wybór materiałów i sprzętów AGD. Dobry kontakt i miła obsługa.

Diana Kowalewska

 
 

 Z czystym sumieniem polecam WEST MEBLE. Profesjonalna obsługa oraz doradztwo w zakresie projektu kuchni. Dobry kontakt ze sprzedającym , montaż przebiegł bardzo sprawnie.

Sara Michalak

 
 

 West meble jak najbardziej na Tak 
Rewelacyjny kontakt,pełen profesjonalizm ,podejście do klienta cierpliwość oraz elastyczność w stosunku co do klienta.
Stworzona firma spełnia wszelkie oczekiwania.
Terminowość i fachowość West meble to motto tej firmy .doceniając walory mogę w pełni zarekomendowac na duże 5 Pozdrawiam � Jeszcze raz bardzo dziękujemy �

Estera Jackowiak

 
 

 "Profesjonaliści!" 

Natalia Jaruga

 
 

 Polecam wszystkim studio kuchni Westmeble, profesjonalne doradztwo, montaż w terminie. Meble godne polecenia. Z pewnością powrócę i złożę kolejne zamówienie. Serdecznie polecam.

Andrzej Ogórek

 
 

 Moja kuchnia również jest przepiękna , solidnie wykonana a przede wszystkim mega funkcjonalna 😍polecam wszystkim tym którzy mają dylemat z wyborem kuchni na wymiar 😀 dodam że obsługa na wysokim poziomie.

Marlena Rakoczy

 
 

 Polecam! Pełen profesjonalizm na każdym etapie: od projektowania mebli, doboru materiałów do wyposażenia mebli w sprzęt agd. Otwartość na potrzeby i sugestie klienta. Terminowy i fachowy montaż, dbałość o efekt końcowy. Wsparcie techniczne także po wykonaniu usługi. Podsumowując: właściwi ludzie na właściwym miejscu. 👍👍👍

Izabela Małecka

 
 

 Miła i fachowa obsługa.Profesjonalne doradztwo,fachowy i dokładny montaż.Super meble polecam.

Natalia Świątek

 
 

 Super meble. Profesjonalne wykonanie. Fachowe doradztwo!

Hubert F.

 
 

 Super meble kuchenne profesjonalna fachowa obsługa polecam!!

Piotr Kowalewski

 
 

 Polecam WEST MEBLE, kuchnia super, wszystko na czas. Kompleksowe doradztwo, konkurencyjna cena.

Kinga Sówka

 
 

 Wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Profesjonalne doradztwo, fachowy i dokładny montaż.

Łukasz K.

 
 

 Super meble kuchenne profesjonalna fachowa obsługa polecam!!

Piotr K.

 
 

  Moja kuchnia, piękna funkcjonalna i pierwsza klasa w użytkowaniu.

Anna Ć.

 
 

 Profesjonalne wykonanie świetne rozwiązania i super doradztwo! Szczerze polecam! ;)

 

Hubert F.

 
 

 Projekt mebli kuchennych, który wykonał Pan Grzegorz spełnił moje oczekiwania Jestem zadowolona z małej ,ale funkcjonalnej kuchni.

Agnieszka R.

 
 

 Zakup bardzo udany, uczciwy sprzedawca, jestem zadowolona z produktu (mebli i sprzętu AGD).

Bożena K.

 
 

 Jestem zadowolona z usług jakie oferuje Westmeble. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kuchnia, którą zamówiłam jest przepiękna i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam wszystkim wymagającym klientom Westmeble.

Anna O.

 
 

 Miła i fachowa obsługa, w końcu mam swoją wymarzoną kuchnie, dziękuję !

Jolanta Pikuła

 
 

 Kuchnia spełnia podstawowe funkcje wnętrza użytkowanego codzienne przez rodzinę czteroosobową. Naturalna kolorystyka, zabudowane szafki, ergonomia i proste połączenie z armaturą sprawdza się przy zachowaniu porządku w kuchni. Gorąco Polecam!

Tomek Krzesiński